Basketball Sniper

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 33 MB
  • Version 1.8.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Joongly games
Basketbol deneyimini yaşamak isterseniz Basketball Sniper mobil oyununa ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Spor oyunları kategorisinde yer alan Basketball Sniper mobil oyununda gerçekçi bir basketbol oyunu deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunu oynamak isterseniz Android  cep telefonunuzda ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Akıllı cep telefonunuzu sıkıldığınız her an değerlendirebilirsiniz. İnternette vakit geçirmek yerine Basketball Sniper mobil oyunununda vakit geçirin.

Engelleri aşarak topu potadan içeri sokmaya çalışacaksınız. Her isabetli atışınızdan sonra puanları toplayacak ve oyunda başarılı bir deneyim kazanmaya çalışacaksınız. Bonuslar ve çeşitli özellikleri ile 3 farklı oyun modundan faydalanabilirsiniz. İsabetli atışlarınız sayesinde oyunun seyrini değiştirerek, adınızdan söz ettirmeyi başarabilirsiniz. 

Basketbol keskin nişancısı olmak için dikkatli bir şekilde topu fırlatın. Her bir atış puan tablosunda yükselmek için çok önemlidir. Doğru açılarda yer alın, topu fırlatın ve potadan geçirmek için ilerleyin. Oyunun içerisinde vakit geçirmek sizi çok eğlendirecektir.

Daha fazla topu potaya geçirmeye çalışacak ve puanları toplayacaksınız. Gelişmiş oyun grafikleri ve teması itibariyle oyuncuları memnun etmeyi başaran Basketball Sniper spor oyununda sizde kıyasıya bir mücadele içerisine girebilirsiniz. 

Basketball Sniper indir